Beam Alliance Excellence Plus

Novinka
Značka: BEAM
1 594,80 € / ks 1 329 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Cena je vrátane kompletného hadicového setu.

Najnovšia rada centrálnych vysávačov BEAM Alliance s 10-ročnou záručnou dobou prináša najmodernejšie agregáty, ktoré sú unikátne svojou obojsmernou monitorovacou technológiou medzi sacím agregátom a vysávačovou hadicou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponúka tiež všetky technické dokonalosti predchádzajúcich rád, ako je filtračná technológia Inverted system v kombinácii s goretex membránou, ktorá zabezpečuje bezudržbovú prevádku, softstart, nízku hlučnosť, antivibračný záves, obojstranné vstupy, zásuvku na agregáte a pod. Naviac je vysávačová jednotka prevedená v modernom designe so špeciálne upraveným prachovým vedrom pre ešte jednoduchšiu obsluhu a elektricky napájanou zásuvkou na agregáte.

BEAM Alliance ponúka obojsmernú komunikáciu medzi centrálnym vysávačom a hadicou. Na LCD displeji sú zobrazené systémové hodnoty, otáčky motora, upozornenie na vyprázdnenie prachového vedra, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, hodiny so systémovým kódom. LCD displej s úsporným režimom obrazovky, s elegantným podsvietením a pohybovým senzorom, a intuitívne navigačné tlačidlá.

Absolútnu dokonalosť ponúkanej rady centrálnych vysávačov BEAM Alliance podčiarkuje prestížne ocenenie Plus X Award, ktoré získali tieto vysávače hneď v piatich kategóriách:

  • Inovácia
  • Vysoká kvalita
  • Design
  • Jednoduché používanie
  • Funkčnosť

 

Séria centrálnych vysávačov BEAM Alliance je určená hlavne pre tých zákazníkov, ktorí hľadajú tú najvyššiu kvalitu, výkon, najtichšiu prevádzku, maximálny komfort a hospodárnosť. Naviac s dôrazom na moderný design.

Agregáty sú mimoriadne kvalitne navrhnuté a tak isto aj mimoriadne kvalitne spracované. Jednotlivé detaily sú dotiahnuté tak fantasticky že ma to prekvapilo a s niečím podobným som sa u centrálneho vysávača ešte nestretol. Miroslav Elman