Referencie: centrálne vysávače

Prvý predaj vysávača Electrolux LUX 1 bol zahájený v roku 1919.

V súčasnosti sú najpredávanejšie centrálne vysávače predávané pod značkou SMART Electrolux, BEAM a ďalších pridružených značiek, dominantným výrobcom centrálnych vysávačov. Objem predaja centrálnych vysávačov patriacich do spoločnej skupiny je celosvetovo cca 3x väčší ako u najbližšieho ďalšieho konkurenta. Vďaka tomu môže výrobca investovať prostriedky do vývoja v takej miere ako žiadny iný a výsledkom je obrovská technologická prevaha a súčasne priaznivá cena.

Už v roku 2007 po dvoch rokoch činnosť boli naše výsledky také aby sme získali výhradné zastúpenie v SR na predaj centrálnych vysávačov SMART od Electrolux.

Viac ako 3000 centrálnych vysávačov dodaných a montovaných nami po celom Slovensku počas 15 rokov je číslo, ktorým sa nemôže pochváliť žiadna iná firma.

Centrálne vysávače sme najčastejšie montovali pre mladých ľudí, ktorý sa rozhodli pre stavbu rodinného domu a záležalo im na vytvorení zdravšieho a bezpečného interiéru, bez prachu ako aj na skrátení času potrebného na upratovanie. Samozrejme medzi našich zákazníkov patrí aj viacero významných osobností a ľudí, ktorým záleží na čo najpohodlnejšom bývaní, ktorý si potrpia na dokonalú funkčnosť a zladenie všetkých detailov. Veľmi často sa nám stáva, že nadšený zákazníci nám posielajú emaily s informáciou, že zabudovanie nášho centrálneho vysávača do ich domu alebo bytu, bolo to najlepšie rozhodnutie.    

Na tejto stránke skúsim uviesť iba tie najzaujímavejšie referencie :

Centrálne vysávanie v Hoteli Majolika v Modre

Majolika-Modra2 mala

Vysávač je s výkonom 5,5 Kw pre súčasne dvoch vysávajúcich pracovníkov. Išlo o rekonštruovanú budovu  v tvare Bratislavského Hradu kde sú vysávané všetky poschodia vrátane podzemia. Systém funguje bez porúch už od roku 2007, bez servisného zásahu do vysávača a dokonca s pôvodným filtrom. Raz za niekoľko rokov sa menia zodraté nerezové podlahové hubice.

Centrálne vysávanie pre elektráreň v Bardejove

elektraren topolcany referencie

Išlo o vysávanie všetkých výrobných priestorov, aby sa zabránilo rozfúkavaniu prachu a zamedzilo nebezpečenstvu požiaru.

Centrálne vysávanie pre elektráreň v Topoľčanoch

Elektráreň-TO

Je to podobná realizácia ako v Bardejove s výkonom 7 kW, pri cca 350m rozvode a 40 zásuviek.

Centrálne vysávanie pre Slovenský národný dom v Martine

slovenske komorne divadlo referencie

Ide o bezprašné tiché vysávanie hľadiska a javiska s výkonom 3 kW a súčinnosťou 2 pracovníkov.

Centrálne vysávanie pre Slovenskú Národnú Knižnicu vo Vrútkach

slovenska narodna kniznica referencie

Sú tam použité dve jednotky BEAM Commercial s automatickým čistením filtra a výkonom 8 kW. Ide o technologické vysávanie pri čistení kníh pred dezinfekciou.

Centrálne vysávanie pre STU v Bratislave

 STU-BA_1

Ide o dva projekty a to vysávanie priestorov laboratória ako aj technologické vysávanie „tajomných častíc“ priamo z výskumného zariadenia. Neskôr vysávanie mimoriadne čistých priestorov laboratória. Išlo o jedinečný rozvod v hliníkovej podlahe v pretlakovaných priestoroch. Realizácia prebiehala bez narušenia čistoty. Naši technici boli počas prác oblečený v skafandroch ako kozmonauti a doteraz na to s úsmevom spomínajú.    

Centrálne vysávanie pre Budovu kresťanského spoločenstva v Prešove

Koimonia-Prešov

Inštaláciu previedol náš kolega z Prešova pán Šroba. Potrubný rozvod je pripojený k dvom vysávačom BEAM Commercial, ktoré sú dostatočne výkonné pre vysávanie všetkých priestorov.  

Centrálne vysávanie pre vysávanie na triedičke obilia  v Kalnej nad Hronom

 Kalná1

Použitý je výkonný vysávač s automatickým čistením do výbušného prostredia, kde musia dôkladne vyčistiť všetky priestory, výťahy a technológiu pred zmenou osiva.

Centrálne vysávanie omrviniek pri výrobe piškót v Seredi

IDC

Jedinečná realizácia s vysávačom riadeným invertorom, kde sa podarilo namiesto plánovaných 4 vysávať až 8 miest súčasne a to len s výkonom 4 kW. Súčasťou je aj jedinečný nerezový, uzemnený potrubný rozvod.