Centrálne vysávače

smartsystems-centralny-vysavac-foto-01Centrálny vysávač sa dnes stáva bežnou súčasťou rodinných domov už aj na Slovensku.

Najväčšou výhodou je vytvorenie zdravšieho prostredia v interiéri ako aj úspora času na upratovanie.


Ako funguje centrálny vysávač?

Jednotka centrálneho vysávača je umiestnená v technickej miestnosti, kotolni alebo garáži a odpadá tým nepríjemné prenášanie ťažkého prístroja pripojeného na elektrickej šnúre. K jednotke CV vedie potrubie s hadicovými zásuvkami.

Počet zásuviek je navrhnutý podľa potreby a veľkosti domu, pri priemernej veľkosti je to 1-2 zásuvky na poschodie. Stačí len zasunúť ultraľahkú hadicu do vysávačovej zásuvky a akékoľvek vysaté nečistoty miznú potrubím mimo upratované priestory. Po pripojení hadice do zásuvky sa zapne centrálny vysávač, vysávaný prach zostane vo vedierku agregátu a vyčistený, prefiltrovaný vzduch sa odvádza mimo dom, výfukovým potrubím.

Naozaj malé častice dnes dokážu povysávať takmer všetky domáce vysávače, ale prefiltrovať a zachytiť ich nedokážu, pretože prefiltrovaný vzduch na druhej strane opäť vyletí bez problémov von. Tieto malé častice nedokáže zachytiť ani centrálny vysávač, vo vedierku ostane len cca 98-99% prachu. Naozaj malé častice cca 1-2 % centrálny vysávač jednoducho vyfúkne von. Vďaka vyfukovaniu nefiltrovateľných častíc von získame aj ďalší bonus, a to je minimálne vírenie prachu pri samotnom upratovaní.

Preto budete prach na policiach a nábytku utierať alebo vysávať nemej často. Výrazne sa predĺži sa aj interval čistenia rozvodu rekuperácie. Tento jednoduchý, ale účinný princíp je možné použiť v bytoch a rodinných domoch všetkých veľkostí a dispozícií.

Naša firma ponúka hneď niekoľko možností ako docieliť stopercentne hygienicky čistého prostredia s vynaložením najnižších nákladov na zaobstaranie a následnú prevádzku pri maximálnej úspore času stráveného upratovaním.

cenova-ponuka-smartsystems

  smartsystems-centralny-vysavac-foto-02

 

Najväčšou odmenou sú slová zákazníkov, že centrálny vysávač bola ich najlepšia investícia.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii a môžete nás kontaktovať.

Na niektoré časté otázky nájdete odpovede aj v sekcií „otázky našich zákazníkov“.

cta-napiste-nam