Centrálne vysávače

Výhody centrálneho vysávača

Ako funguje centrálny vysávač - smartsystemsStačí zasunúť hadicu do steny a vysávate. Už žiadne vyťahovanie elektrickej šnúry, žiadne hľadanie voľnej zásuvky, žiadne nosenie ťažkého vysávača hore schodmi a najmä: žiadne vírenie prachu v miestnosti.

Hlavná jednotka centrálneho vysávača je umiestnená niekde, kde ju nikto nevidí a kde nikomu neprekáža. Napríklad v garáži, kotolni či technickej miestnosti. Potrubie, ktoré vedie k hlavnej jednotke centrálneho vysávača, je zabudované v stenách. A v stene sú zabudované tiež zásuvky na hadicu.

V závislosti od veľkosti bytu či domu zvyčajne býva na jednom poschodí jedna alebo dve zásuvky pre centrálny vysávač. Okamžite po zasunutí hadice do zásuvky sa centrálny vysávač automaticky zapne.

Veľkým plusom je, že centrálneho vysávača je ultra ľahká a podľa potreby si na ňu nasadíte vhodný nadstavec – povysávate tak nielen v rohoch, pod gaučom, ale i pavučiny pod stropom. Vysávanie s centrálnym vysávačom je rýchle, jednoduché a pohodlné.


zelené CTA tlačidlo, poradíme vám

Vyššia kvalita bývania vďaka centrálnemu vysávaču

Centrálny vysávač s hadicou v stene od smartsystems(1)

Centrálne vysávače si môžete nechať nainštalovať do domu, bytu, hotela, ale i do kancelárie či firmy. V každej domácnosti aj ubytovacom zariadení dokážu prispieť k zvýšeniu kvality bývania. Centrálny vysávač totiž nevíri prach v miestnosti a tiež neprepúšťa mikročastice späť do vzduchu.

Hoci štandardné vysávače tiež dokážu povysávať mikročastice prachu, filtre ich už nedokážu zachytiť. A tak sa tieto drobné nečistoty vracajú späť. Dýchame ich, alebo sa jednoducho usádzajú na gauč či poličky.

Centrálne vysávače však mikročastie prachu odvedú potrubím do zbernej nádoby v hlavnej jednotke. Bez toho, aby sa opäť vyleteli do vzduchu. 

Ani centrálne vysávače však nedokážu úspešne odfiltrovať všetok prach. Približne 1 % z povysávaného objemu tvoria mikročastice, ktoré filter nezachytí. Pri centrálnom vysávači to však nepredstavuje žiadne riziko. Prečo? Centrálny vysávač totiž nedovádza vzduch späť do domácnosti, ale výfukovým potrubím ho vyvedie von z bytu, kancelárie či domu. Aj vďaka tomu je vnútorná klíma zdravšia. To ocení nielen naše dýchanie, ale tiež nábytok, ktorý nemusíte tak často zbavovať nánosov prachu. 

 

kompletná montáž - Smartsystemsprojekt s cenovou ponukou - SmartsystemsOdborné poradenstvo - SmartsystemsZáručný servis - Smartsystems

 

Špičkové centrálne vysávače s predĺženou zárukou

Centrálny vysávač Beam Alliance Excellence Plus od smartsystems

Predaju a inštalácii centrálnych vysávačov sa venujeme už do roku 2003. Viac ako 20 rokov skúseností nám dovolilo spoznať produkty rôznych značiek. Preto dnes úzko spolupracujeme s poprednými výrobcami centrálnych vysávačov, ako BEAM, Smart, Electrolux či Drymate. 

Sú to producenti centrálnych vysávačov, ktorí okrem špičkovej kvality prinášajú tiež predĺženú záruku. Napríklad centrálne vysávače značky Electrolux a Smart disponujú 5-ročnou zárukou, pri produktoch spoločnosti BEAM to je až 10 rokov.

Nezáväzná cenová ponuka na centrálny vysávač

Aká je cena centrálneho vysávača? Ak žiadate vysokú kvalitu a spoľahlivosť, cena centrálnych vysávačov popredných výrobcov, ako BEAM, Smart, Electrolux či Drymate, sa pohybuje na úrovni 1 000 – 2 000 eur. Životnosť takéhoto zariadenia sa však pohybuje v desiatkach rokov. 

Pri rozhodovaní však počítajte tiež s cenou za samotnú inštaláciu centrálneho vysávača. Tá záleží od konkrétneho riešenia. Iná bude cena za inštaláciu centrálneho vysávača v trojpodlažnej administratívnej budove, iná v bungalove a iná v mezonetovom byte. 

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na centrálny vysávač aj s inštaláciou? Vyplňte jednoduchý formulár a hneď, ako to bude možné, sa vám ozveme.

Nezáväzná cenová ponuka na mieru - zelené CTA tlačidlo

 V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii a môžete nás kontaktovať.

Na niektoré časté otázky nájdete odpovede aj v sekcií „otázky našich zákazníkov“.

Vysávanie s centrálnym vysávačom v domácnosti