Centrálne vysávače

smartsystems-centralny-vysavac-foto-01Centrálny vysávač sa dnes stáva bežnou súčasťou rodinných domov už aj na Slovensku.

Najväčšou výhodou je vytvorenie zdravšieho prostredia v interiéri ako aj úspora času na upratovanie.


Ako funguje centrálny vysávač?

Jednotka centrálneho vysávača je umiestnená v technickej miestnosti, kotolni alebo garáži a odpadá tým nepríjemné prenášanie ťažkého prístroja pripojeného na elektrickej šnúre. K jednotke CV vedie potrubie s hadicovými zásuvkami.

Počet zásuviek je navrhnutý podľa potreby a veľkosti domu, pri priemernej veľkosti je to 1-2 zásuvky na poschodie. Stačí len zasunúť ultraľahkú hadicu do vysávačovej zásuvky a akékoľvek vysaté nečistoty miznú potrubím mimo upratované priestory. Po pripojení hadice do zásuvky sa zapne centrálny vysávač, vysávaný prach zostane vo vedierku agregátu a vyčistený, prefiltrovaný vzduch sa odvádza mimo dom, výfukovým potrubím.

Naozaj malé častice dnes dokážu povysávať takmer všetky domáce vysávače, ale prefiltrovať a zachytiť ich nedokážu, pretože prefiltrovaný vzduch na druhej strane opäť vyletí bez problémov von. Tieto malé častice nedokáže zachytiť ani centrálny vysávač, vo vedierku ostane len cca 98-99% prachu. Naozaj malé častice cca 1-2 % centrálny vysávač jednoducho vyfúkne von. Vďaka vyfukovaniu nefiltrovateľných častíc von získame aj ďalší bonus, a to je minimálne vírenie prachu pri samotnom upratovaní.

Preto budete prach na policiach a nábytku utierať alebo vysávať nemej často. Výrazne sa predĺži sa aj interval čistenia rozvodu rekuperácie. Tento jednoduchý, ale účinný princíp je možné použiť v bytoch a rodinných domoch všetkých veľkostí a dispozícií.

Naša firma ponúka hneď niekoľko možností ako docieliť stopercentne hygienicky čistého prostredia s vynaložením najnižších nákladov na zaobstaranie a následnú prevádzku pri maximálnej úspore času stráveného upratovaním.

cenova-ponuka-smartsystems

  smartsystems-centralny-vysavac-foto-02

 

Najväčšou odmenou sú slová zákazníkov, že centrálny vysávač bola ich najlepšia investícia.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii a môžete nás kontaktovať.

Na niektoré časté otázky nájdete odpovede aj v sekcií „otázky našich zákazníkov“.

cta-napiste-nam

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie