Referencie: klimatizácia a vetranie s rekuperáciou

Klimatizačným zariadeniam sme sa začali venovať na opakovanú žiadosť našich zákazníkov, spokojných s našimi službami.

Najčastejšie montujeme značku LG ako najpredávanejšie rezidenčné klimatizácie, pre vynikajúci pomer ceny a kvality.

Montujeme aj zariadenia od Mitsubishi najmä pre serverovne a dizajnové jednotky  Daikin, Electrolux a Hitachi.

Sme riadnym členom registrovaným v Slovenskom Zväze Chladiarov a máme platné všetky oprávnenia a školenia pre montáž a servis zariadení bez obmedzenia výkonu.

Rekuperačné a vetracie systémy sme začali montovať po dlhoročnom zbere skúseností od našich zákazníkov a partnerov ako aj mnohých podrobných školeniach pre návrh, výpočet, montáž a reguláciu. Dovolím si tvrdiť, že už pri našich prvých montážach sme v základnej službe poskytovali kvalitu /návrh, výpočet, montáž a reguláciu systému / aká na Slovensku ešte nebola.

Začali sme so značkou Paul - v tom čase išlo o najprestížnejšiu a najprepracovanejšiu značku. Neskôr sme získali možnosť montovať najinovatívnejšie jednotky na svete značky Renson. Tieto poskytujú zákazníkom plne automatickú prevádzku, kde sa systém automaticky prispôsobí potrebe vetrať na základe merania Co2, vlhkosti a kvality vzduchu.

Poskytujeme kompletné služby. Od návrhu potrebného výkonu, cez výber zariadenia, odbornú montáž, zregulovanie systému a zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis pre všetky nami montované zariadenia.

Klimatizačné jednotky sme montovali v stovkách rodinných domov a bytov.

V súčasnosti patríme do dvadsiatky najúspešnejších predajcov na Slovensku.

Medzi najzaujímavejšie referencie patria:

Tlačiareň Michelangelo v Nitre.

Michelangelo

Celý objekt Tlačiarne je chladený tak aby sa dosiahla ideálna teplota bez kolísania, požadovaná pre presnú tlač. Okrem výrobných priestorov sú chladené aj skladové a kancelárske priestory.

Koncertná sála v Trnave

Koncertná Sála_1

Ide o rozsiahle priestory a reštauráciu, kde počas predstavenia sedí 400 divákov. Podarilo sa nám nájsť veľmi účinné riešenie, kde na jednej strane bola požiadavka na priaznivú cenu a na druhej strane zariadenie, ktoré svojou hlučnosťou nesmie rušiť divákov. Vhodne umiestnené jednotky a dimenzovanie potrubia a distribučných prvkov nám umožnilo dosiahnuť vysoký výkon zariadenia pri minimálnej tlakovej strate. Už pri druhom stupni výkonu zariadenia dosahujú 3000 m3 a veľmi nízku hlučnosť.

Zdravotné stredisko v Lednických Rovniach

Lednické Rovne-ZdravStredisko

Išlo o požiadavku investora zaistiť riadne vetranie priestorov pre úsporu energie potrebnej na vykurovanie ako aj zabezpečiť kvalitné prostredie pre pacientov a lekárov. Vetrané sú všetky priestory.

Serverovňa Mühlbauer v Nitre

Muhlbauer-Nitra

Požiadavka zákazníka bola zrealizovať cenovo prístupné, dostatočne výkonné a súčasne automaticky redundantné zariadenie, ktoré zabezpečí chladenie serverovne v strede budovy. Boli použité jednotky LG s výkonom 14kW.

Chladenie výrobnej haly Krup v Nitre

Boli použité 2 zariadenia pre chladenie výrobnej haly o výkone 20kW/400V. Zákazník vďaka nim získal aj možnosť efektívne prikúriť v prechodnom období. Zariadenia dokázali zabezpečiť udržanie výroby, keď došlo k výpadku plynového kúrenia.

Samozrejme najčastejšie montujeme množstvo jednoduchých inštalácií v domoch a bytoch.

Tu sú niektoré z nich:

Klimatizácia na balkóne :-)

Na Balkóne

Klimatizácia na paneláku :-)

Na panelovom dome

Klimatizácia na streche :-)

na streche