Naše služby

nase-sluzby nase-sluzbynase-sluzbynase-sluzby

 

 

Využite zvýhodnenú inštaláciu zariadenia.

Stačí nám napísať, alebo zavolať a náš odborník vám poradí. 

CTA-kontaktujte-nas

 

 

Ako postupujeme

 

Základom našej činnosti sú kompletné služby. Ak nám zašlete pôdorys a potrebujete vedieť ako a koľko bude stáť zabudovanie rekuperácie, centrálneho vysávača, chladenia alebo vykurovania postup je nasledovný:

 

1. Vaše požiadavky a očakávania

Zistíme si Vaše požiadavky a očakávania od systému, možnosti stavby a navrhneme ho tak aby bol funkčný a dokázal na 100% splniť vaše želania.

 

2. Návrh riešenia

Ak Vaše požiadavky nedokážeme splniť, aj to sa občas stáva, / napríklad rekuperácia nedokáže vykúriť rodinný dom/ vysvetlíme prečo a navrhneme riešenie ako sa čo najviac k Vašej predstave priblížiť.

 

3. Cenová ponuka

Ak viete čo môžete od technológie očakávať a súhlasíte s našim spoločným návrhom systému, vypracujeme Vám cenovú ponuku.Cenová ponuka sa zväčša skladá z dvoch etáp.

 

4. Prvá etapa

Prvá etapa je zvyčajne budovanie potrubného systému či už vysávača rekuperácie a klimatizácie /platí pre novostavbu/.

 

5. Druhá etapa

V druhej etape najčastejšie tesne pred dokončením, po vymaľovaní sa osadia zásuvky centrálneho vysávača, výustky rekuperácie a samozrejme vysávacie, rekuperačné a klimatizačné jednotky. Súčasťou je aj odmeranie a zaregulovanie celého systému. /Napríklad pri rekuperácii by bez toho ani perfektne spravený systém nedokázal riadne fungovať.

 

6. Inštruktáž

Pri odovzdaní každého systému je súčasťou aj odovzdávací protokol. Vysvetlíme Vám ako systém bezpečne používať, dôležité upozornenia sú aj na odovzdávacom protokole a v záručnom liste. Sme si vedomí toho, že nestačí systém správne navrhnúť a namontovať. Práve preto kladieme dôraz na vysvetlenie ako systém riadne a efektívne používať.

 

 

Od vás potrebujeme 

A. Vaše požiadavky

Na začiatku len uviesť svoje požiadavky a my Vám systém správne navrhneme.

 

B. Chvíľku vášho času

Pred montážou Vás poprosíme o cca 30-60 min. Vášho času, kde technikovi porozprávate o rozložení vecí v interiéri a technik Vám vysvetlí, kde presne umiestni zásuvky, rekuperačné výustky a klimatizáciu.

 

 

C. Krátka inštruktáž

Pri odovzdaní stačí venovať len pár minút krátkemu školeniu ako systém používať.

 

D. Pozáručný servis

Takto sa spoločne s nami stávate tvorcami systému, ktorý Vám prispeje k zdravšiemu a kvalitnejšiemu bývaniu. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Všetky riešenia pre priemysel navrhujeme na mieru. Môžete si byť istý že na nás sa môžete spoľahnúť.