O Smart Systems

Profil spoločnosti SMART Systems

Firma SMART Systems s.r.o. vznikla v roku 2005. Technológie /rekuperácia a vetranie, chladenie a centrálne vysávanie/ navrhujeme tak, ako by sme to chceli mat urobené pre seba. Zakladáme si na férovej službe a spokojnosti našich zákazníkov.

Zabezpečujeme kompletné služby od projektu, cez realizáciu a servis. Záručný ako aj pozáručný servis sú u nás samozrejmosťou. Pôsobíme na celom území Slovenska. Naše realizácie sú v rodinných domoch, bytoch, penziónoch a hoteloch ako aj v priemyselných objektoch ako sú elektrárne, teplárne, tlačiarne, serverovne a ďalšie priemyselné objekty.

Od roku 2006 sme získali výhradné zastúpenie pre centrálne vysávače SMART od Electrolux, dnes predávané pod názvom Electrolux. Neskôr sme v spolupráci s BEAM s.r.o. vytvorili aj zastúpenie pre značku BEAM, neskôr predaj Zanussi, DrainVac a daľšie. Patríme k významným predajcom rekuperácii Paul a Renson.

Každoročne zaznamenávame nárast tržieb, v súčasnosti sme najúspešnejší predajca centrálnych vysávačov na Slovensku a významný predajca vzduchotechniky a chladenia.

 

banner-vyhody-01a banner-vyhody-02abanner-vyhodybanner-vyhodybanner-vyhody

 

Naše služby sa zameriavajú na

  • Zlepšenie kvality bývania: ekologické vetranie, zníženie prašnosti pri vysávaní, a ekologické chladenie a kúrenie.
  • Zlepšenie pracovného prostredia čistenie technológii bezprašným vysávaním, vetranie s rekuperáciou tepla v priemyselných objektoch, zvyšovanie účinnosti kotlov automatizovaným bezprašným čistením trubkovníc

Firma SMART Systems s.r.o. rieši v spolupráci s predajcami všetky opravy agregátov BEAM, Electrolux, Paul a Renson zakúpených na Slovensku od autorizovaného predajcu.

CTA-kontaktujte-nas

 

 

Našim cieľom je udržať vysokú kvalitu služieb čo je neustála perfektná starostlivosť o našich zákazníkov a stať sa lídrom na trhu rekuperácie a vzduchotechniky tak ako sme to dokázali s centrálnym vysávaním.

 

 

Náš tím

smartsystems-Miroslav-Elman smartsystems-Miroslav-štefanovič smartsystems-Matej-Hricko

Miroslav Elman

Riaditeľ

 +421 904 06 88 77

Mgr. Miroslav Štefanovič

Projektový manažér

 +421 911 54 23 22

Matej Hricko

Projektový manažér

 +421 944 10 88 01

smartsystems-Lenka-Elmanova smartsystems-Maria-Strbova smartsystems-peter-szorad-

Ing. Lenka Elmanova

Ekonóm

 +421 907 10 10 91

Mária Štrbová

Sklad

 +421 948 06 26 04

Peter Szórád

Majster montážnej skupiny 1

 +421 948 430 806

smartsystems-Viktor-Rostac-

   

Viktor Rostás

Majster montážnej skupiny 2

 +421 948 730 233

   

 

smart-systems-foto-01

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie