O Smart Systems

Profil spoločnosti SMART Systems

Firma SMART Systems s.r.o. vznikla v roku 2005. Technológie /rekuperácia a vetranie, chladenie a centrálne vysávanie/ navrhujeme tak, ako by sme to chceli mat urobené pre seba. Zakladáme si na férovej službe a spokojnosti našich zákazníkov.

Zabezpečujeme kompletné služby od projektu, cez realizáciu a servis. Záručný ako aj pozáručný servis sú u nás samozrejmosťou. Pôsobíme na celom území Slovenska. Naše realizácie sú v rodinných domoch, bytoch, penziónoch a hoteloch ako aj v priemyselných objektoch ako sú elektrárne, teplárne, tlačiarne, serverovne a ďalšie priemyselné objekty.

Od roku 2006 sme získali výhradné zastúpenie pre centrálne vysávače SMART od Electrolux, dnes predávané pod názvom Electrolux. Neskôr sme v spolupráci s BEAM s.r.o. vytvorili aj zastúpenie pre značku BEAM, neskôr predaj Zanussi, DrainVac a daľšie. Patríme k významným predajcom rekuperácii Paul a Renson.

Každoročne zaznamenávame nárast tržieb, v súčasnosti sme najúspešnejší predajca centrálnych vysávačov na Slovensku a významný predajca vzduchotechniky a chladenia.

 

banner-vyhody-01a banner-vyhody-02abanner-vyhodybanner-vyhodybanner-vyhody

 

Naše služby sa zameriavajú na

  • Zlepšenie kvality bývania: ekologické vetranie, zníženie prašnosti pri vysávaní, a ekologické chladenie a kúrenie.
  • Zlepšenie pracovného prostredia čistenie technológii bezprašným vysávaním, vetranie s rekuperáciou tepla v priemyselných objektoch, zvyšovanie účinnosti kotlov automatizovaným bezprašným čistením trubkovníc

Firma SMART Systems s.r.o. rieši v spolupráci s predajcami všetky opravy agregátov BEAM, Electrolux, Paul a Renson zakúpených na Slovensku od autorizovaného predajcu.

CTA-kontaktujte-nas-2

 

Našim cieľom je udržať vysokú kvalitu služieb čo je neustála perfektná starostlivosť o našich zákazníkov a stať sa lídrom na trhu rekuperácie a vzduchotechniky tak ako sme to dokázali s centrálnym vysávaním.

 

 

Náš tím

smartsystems-Miroslav-Elman smartsystems-Miroslav-štefanovič smartsystems-Matej-Hricko

Miroslav Elman

Riaditeľ

 +421 904 06 88 77

Mgr. Miroslav Štefanovič

Projektový manažér

 +421 911 54 23 22

Matej Hricko

Projektový manažér

 +421 944 10 88 01

smartsystems-Lenka-Elmanova smartsystems-Maria-Strbova smartsystems-peter-szorad-

Ing. Lenka Elmanova

Ekonóm

 +421 907 10 10 91

Mária Štrbová

Sklad

 +421 948 06 26 04

Peter Szórád

Majster montážnej skupiny 1

 +421 948 430 806

smartsystems-Viktor-Rostac-

   

Viktor Rostás

Majster montážnej skupiny 2

 +421 948 730 233

   

 

smart-systems-foto-01