Midea Breezless E

Značka: Midea
987,60 € / ks 1 032 € / ks 1 508,40 € / ks 2 160 € / ks od 987,60 € / ks 823 € bez DPH 860 € bez DPH 1 257 € bez DPH 1 800 € bez DPH od 823 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Chladiaci výkon
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2024 27.6.2024 27.6.2024 27.6.2024 Zvoľte variant

Jemnosť prírody zapracovaná do dizajnu / bezprievanová klimatizácia breezless

Detailné informácie

Podrobný popis

Klimatizácia Midea Breezless E

Klimatizácia Midea Breezeless E je inovatívna klimatizácia ktorá vďaka umelej inteligencií dosahuje výborné výsledky v oblasti úspory energie A+++/A++ a poskytovania pohodlia. Vďaka UV-C svetlu a ionizátoru účinne čistí vzduch a zároveň poskytuje aj bezprievanové chladenie, čo prispieva k zlepšeniu kvality vnútorného prostredia vo vašej domácnosti.
Ponúka tiež možnosť využiť WiFi či aplikáciu Smart Home, aby ste mohli jednotku ovládať pomocou smartfónu. Vďaka precíznemu ovládaniu dokáže ľahko udržiavať požadovanú teplotu zmenou otáčok kompresora bez toho, aby sa opakovane zapínal alebo vypínal a práve to umožňuje zachovať v interiéri stabilnú teplotu s minimálnou odchýlkou +/- 0,5°C.
Vďaka algoritmu umelej inteligencii Breezeless E študuje zmeny prostredia a preferované nastavenia používateľov pre teplotu, percento vlhkosti a uhol prúdenia vzduchu, pričom sám vypočíta najvhodnejší prevádzkový režim .

Umelá inteligencia- algoritmus samoučenia

Klimatizácia zbiera údaje o svojom fungovaní aj o správaní používateľa a analyzuje ich. Na základe toho prispôsobí svoje fungovanie do budúcna, aby bolo čo najúspornejšie a regulácia frekvencia kompresora čo najplynulejšia.
Študuje zmeny prostredia a preferované nastavenia používateľov pre teplotu, percento vlhkosti a uhol prúdenia vzduchu, pričom sám vypočíta najvhodnejší prevádzkový režim . 
Algoritmus umožňuje znížiť spotrebu energie o 20 % v porovnaní s tradičnými systémami regulácie teploty. Samoprispôsobivá prevádzka vyhýba náhlym teplotným výkyvom a reguluje chladenie a vykurovanie presným a postupným spôsobom. Breezeless E tiež poskytuje podrobnú spätnú väzbu o stave spotreby, ktorú je možné pozrieť priamo zo smartfónu vďaka bezplatnej aplikácii MSmartHome .

  • Ionizátor - produkuje kladné a záporné ióny na neutralizáciu drobných, znečisťujúcich častíc vo vzduchu.
  • Breezeless a Breez Away funkcia -  funkcia umožňuje bezprievanové chladenie. Pri používaní tohto funkcie sa predná lamela klimatizácie zatvorí a chladný vzduch prúdi cez mikrootvory. Tieto funkcie sú veľmi užitočné, ak klimatizáciu chcete umiestniť nad sedačkou, nad postelou a pod.
  • Funkcia I-Clean - hĺbkovo odstraňuje zvyšky baktérií nahromadené pri používaní vďaka vysokoteplotnému čisteniu. Výmenník tepla schladí na -30°C a následne zohreje na 56°C čím dochádza k zničeniu baktérií.
  • Nočný režim - počas nočného chodu klimatizácia reguluje svoj výkon, aby mohla fungovať čo najtichšie a najúspornejšie.
  • Samočistenie - udržuje vnútornú jednotku klimatizácie čistú a zabraňuje množeniu baktérií
  • Turbo režim - poskytuje okamžitý chlad a generuje silné prúdenie chladného vzduchu v extrémne krátkom čase
  • Smart diagnostika - automatické monitorovanie chýb, ktoré v ranom štádiu detekuje, diagnostikuje a upozorní vás prostredníctvom aplikácie cez smartfón.
  • Tichý režim - ventilátor vnútornej jednotky pracuje pri veľmi nízkych otáčkach, čím sa výrazne znižuje hlučnosť.
  • Vyhrievanie kondenzačnej vaničky a kompresoru - umožní bezproblémové a spoľahlivé vykurovanie aj pri extrémne nízkych teplotách do -20°C a pomáha dosiahnuť čo najskôr požadovanú teplotu kompresora

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie Midea
Záruka: 3 roky

Midea Breezless E