Klimatizácia a tepelné čerpadlá

klimatizacia-smart-systemsKLIMATIZÁCIE

Doprajte si chlad s našou klimatizáciou. Všetky klimatizácie sú vybavené vyspelým invertorom. Vysoko účinná invertorová jednotka udržiava požadovanú príjemnú teplotu jemným prispôsobením prúdu vzduchu. Výsledkom je úspora energie pri zachovaní potrebného komfortu.

Invertorová technológia spotrebováva menej ako 50 % energie v porovnaní s klimatizáciami so stálymi otáčkami ventilátora. Mimoriadne dôležitý je výber vhodnej jednotky vzhladom na podmienky a očakávania zákazníka. Neváhajte nás kontaktovať, máme dlhoročné skúsenosti, vieme Vám poradiť s výberom.

Pri správnom výbere Vám dokážeme jednotku namontovať tak aby Vám slúžila čo najlepšie a najdlhšie.


cenova-ponuka-smartsystems


 

TEPELNÉ ČERPADLÁ

Doprajte si teplo vyrobené pomocou tepelného čerpadla novej generácie.tepelne-cerpadlo-smart-systems

Všetky naše tepelné čerpadlá môžu dodávať nielen teplo potrebné v zime, ale aj chladný vzduch alebo vodu v letných mesiacoch.

Tepelné čerpadlá vybavené zimnou sadou sú prispôsobené na dodávanie tepla aj vo veľmi chladnom počasí. Tepelné čerpadlá dodávajú až 4 až 5 krát viac energie než spotrebúvajú pri získavaní tepla, dokonca aj pri vonkajších teplotách až -20 °C. Tepelné čerpadlá sú dobrou investíciou vo Vašom rozpočte a zároveň šetrné k životnému prostrediu.

Montujeme najmä tepelné čerpadlá Viessmann, a LG. Ich výhodou je vynikajúci pomer cena / kvalita a mimoriadne kvalitný servisný záručný a pozáručný program. Zákazník má istotu nástupu skúseného technika do 48 hod v prípade poruchy. Pre náročných zákazníkov ktorí požadujú len to najlepšie ponúkame aj najnovšie špičkové tepelné čerpadlá od Mitsubishi

cenova-ponuka-smartsystems 

banner-podstranka-klimatizacia-a-tepelne-cerpadla

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii a môžete nás kontaktovať.

Na niektoré časté otázky nájdete odpovede aj v sekcií „otázky našich zákazníkov“.

cta-napiste-nam