Rekuperačná jednotka ENDURA Twist

endura-twistt-DECENTRÁLNA rekuperačná jednotka ENDURA Twist

Ideálna pri rekonštrukcii aj novej výstavbe. Nevyžaduje žiadne potrubné rozvody. Ovládanie jednotky Endura Twist môže byť buď samostatné, alebo aj ako súčasť systému riadenia Building manažment.

Ideálne rozmery

Decentrálna jednotka Endura Twist je iba 110 mm vysoká a 345 mm široká, dĺžka môže byť až 6000 mm, to znamená že ju možno kombinovať aj s veľkými presklený- mi plochami.

Dokonalé splynutie s interiérom

Decentrálnu jednotku Endura Twist je možné umiestniť nad oknom alebo do ostenia vedľa okna. Dodáva sa v mnohých povrchových úpravách.

Endura-Twist-modulovy-system-Endura Twist - modulový systém

Jeden modul Endura Twist zaistí odvod vzduchu s objemom 15 m3 /h. Radením viacerých modulov je možné dosiahnuť potrebnú kapacitu objemu vzduchu. Maximálna možná zostava je 2 x 6 modulov, čo predstavuje objem odvádzaného vzduchu až 90 m3 /h (v režime „boost“ až 180 m3 /h).

 

senzor-Endura Twist - ovládanie

Nastavenie pomocou klávesnice

Štandardné vyhotovenie umožňuje nastavenie výmeny vzduchu cez klávesnicu. Alternatívny systém je potom riadený pomocou teplotných senzorov na dosiahnutie najvyššej účinnosti vetrania.

Dotykový externý displej (voliteľné)

Je vybavený senzorom kvality vzduchu, ktorý v porovnaní s teplotným senzorom tepelného výmenníka umožňuje navyše riadiť jednotku pomocou senzora CO2 . Systém reaguje automaticky na kvalitu ovzdušia, a ak je to potrebné, zvýši odvod vzduchu. Ak je kvalita vzduchu v poriadku (alebo napr. pri neprítomnosti osôb), môže nastať aj vypnutie systému.

Building manažment systém

Centrálne ovládanie pomocou riadiaceho systému celej budovy

 

Endura Twist - filtre

V čistom prostredí môže byť Endura Twist používaná bez filtrov. Ak je požiadavka na filtráciu privádzaného vzduchu, je možné na jednotku namontovať filtre G3 alebo jemné (peľové) filtre F7.

 

 

 

Zaujala vás naša ponuka rekuperačnej jednotky ENDURA Twist?

CTA-kontaktujte-nas-2