Waves smart inteligentný ventilátor bez Co2

Novinka
Značka: Renson
461,12 € / ks 384,27 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024


Renson Waves so senzorom vlhkosti a VOC

Detailné informácie

Podrobný popis

Plánujete rekonštrukciu?
Vedeli ste, že môžete inteligentne a plne vetrať bez centrálnej ventilačnej jednotky a siete vzduchových potrubí? S Waves od Renson prvou decentralizovanou ventilačnou jednotkou s meraním vlhkosti, VOC a CO2. Je to dobrá správa pre majiteľov domov bez ventilačného systému alebo s nefunkčným ventilátorom v kúpeľni alebo na toalete.

Renson Waves: Prvá decentralizovaná ventilačná jednotka s meraním CO2 a automatickou kalibráciou na trhu
Renson Waves je ideálnym riešením decentralizovaného vetrania pre tých, ktorí renovujú svoju kúpeľňu, inštalujú ďalšiu toaletu alebo pridávajú kuchyňu. Či už ako náhrada za štandardný kúpeľňový alebo toaletný ventilátor (ručne ovládaný vypínačom alebo automaticky prepojeným so spínačom svetla), Waves prispôsobuje úroveň vetrania úplne automaticky skutočnému obsahu vlhkosti a zápachom, ktoré nepretržite detekuje pomocou zabudovaných senzorov. Napríklad po horúcej sprche, použití dezodorantu alebo návšteve toalety.

Okrem variantu so senzorom vlhkosti a VOC proti zápachu je k dispozícii aj variant s prídavným senzorom CO2. Ideálne riešenie pre plne automatickú ventiláciu pri úplnej renovácii, kde nie je miesto pre vetracie kanály.

Renson Waves so senzorom vlhkosti a VOC

Video Inteligentný ventilátor Renson Waves