Drainvac

DRAINVAC je svetoznáma značka, ktorá je výsledkom dlhoročného vývoja a skúseností.

DRAINVAC je svetoznáma značka, ktorá je výsledkom dlhoročného vývoja a skúseností. Všetko začal Conrad Sevigny svojou spoločnosťou na čistenie kobercov. Sevigny rozmýšľal, a napadlo ho, že by všetky vysaté nečistoty mohli byť privádzané do nádrže, ktorá by bola po naplnení vypustená. Sévigny začal pracovať na prototype a ten uzrel svetlo sveta roku 1980. Nádrž bola umiestená na toalete a voda bola privádzaná do hadice z blízkeho kohútiku. Nečistoty z koberca spolu s vodou boli odvádzané do nádrže. Po naplnení nádrže dôjde k vypnutiu vysávača, vypusteniu nádrže a opätovnému spusteniu režimu vysávania.
Keď Conrad Sevigny založil spoločnosť DRAINVAC v roku 1982, išlo o malý rodinný podnik v St. Hyacinthe v Kanade. Počas krátkej doby sa z tohto malého podniku stala svetoznáma spoločnosť. Značka Drainvac je predávaná vo viac, ako 20-tich krajinách po celom svete.

Žiadne produkty značky Drainvac sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie