Ponuka riešení

Centrálne vysávače

Centrálne vysávače

Centrálny vysávač sa dnes stáva bežnou súčasťou rodinných domov. Najväčšou výhodou je vytvorenie zdravšieho prostredia v interiéri ako aj úspora času na upratovanie. Zdravšie prostredie potvrdila aj klinická štúdia na univerzite v Camp Davis.

〉VIAC INFORMÁCIÍ      〉POZRITE E-SHOP

Rekuperácia a vetranie

Rekuperácia – systém riadeného vetrania prispieva jednoznačne k zdravšiemu bývaniu a má nesporne množstvo výhod. Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z priestorov, kde vznikajú ako kuchyňa a toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu.

〉VIAC INFORMÁCIÍ       〉POZRITE E-SHOP 

banner-podstranka-3a

klima_pripravte sa

Montáž klimatizácie

Všetky klimatizácie sú vybavené vyspelým invertorom. Vysoko účinná invertorová jednotka udržiava požadovanú príjemnú teplotu jemným prispôsobením prúdu vzduchu. 

〉VIAC INFORMÁCIÍ      〉POZRITE E-SHOP

Montáž tepelného čerpadla

Ekologické i ekonomické. To sú dva hlavné dôvody, prečo sa tepelné čerpadlá tešia čoraz väčšej popularite. V našich končinách sú to najmä čerpadlá typu vzduch-voda, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

〉VIAC INFORMÁCIÍ       〉POZRITE E-SHOP 

montaz-moderneho-tepelneho-cerpadla-smartsystems

 

412x310

Fotovoltaika

Fotovoltaická elektráreň sa v súčasnosti stáva bežným štandardom technickej vybavenosti rodinných domov, obchodov, prevádzok a výrobných závodov.
Inštalácia takejto elektrárne je nielen pomoc pri znižovaní emisií a vyjadrením postoja k budúcnosti našich detí ale aj veľmi spoľahlivé  a ekonomicky návratné zariadenie s minimálnou požiadavkou na údržbu.
 

〉VIAC INFORMÁCIÍ      〉CENOVÁ PONUKA

Priemyselné vysávanie, vetranie a chladenie

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou.

〉VIAC INFORMÁCIÍ       〉PREJDITE NA DUPUY.SK

PRIEMYSELNE-VYSAVACE-DUPUY-02