Ponuka riešení

Centrálne vysávače

Centrálne vysávače

Centrálny vysávač sa dnes stáva bežnou súčasťou rodinných domov. Najväčšou výhodou je vytvorenie zdravšieho prostredia v interiéri ako aj úspora času na upratovanie. Zdravšie prostredie potvrdila aj klinická štúdia na univerzite v Camp Davis.

〉VIAC INFORMÁCIÍ      〉POZRITE ESHOP

Rekuperácia a vetranie

Rekuperácia – systém riadeného vetrania prispieva jednoznačne k zdravšiemu bývaniu a má nesporne množstvo výhod. Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z priestorov, kde vznikajú ako kuchyňa a toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu.

〉VIAC INFORMÁCIÍ       〉POZRITE ESHOP 

banner-podstranka-3a

banner-podstranka-2a

Klimatizácia a tepelné čerpadlá

Všetky klimatizácie sú vybavené vyspelým invertorom. Vysoko účinná invertorová jednotka udržiava požadovanú príjemnú teplotu jemným prispôsobením prúdu vzduchu. 

Doprajte si teplo pomocou tepelného čerpadla. Všetky naše tepelné čerpadlá môžu dodávať nielen teplo potrebné v zime, ale aj chladný vzduch v letných mesiacoch.

〉VIAC INFORMÁCIÍ      〉POZRITE ESHOP

Priemyselné vysávanie, vetranie a chladenie

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. 

〉VIAC INFORMÁCIÍ      〉PREJDITE NA DUPUY.SK

banner-podstranka-4a